Blog

Basketbol Turnuvası

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz keyifli bir basketbol organizasyonunu daha geride bıraktık. Katılan üyelerimize teşekkür eder, bir sonraki organizasyonda görüşmeyi dileriz.

Devamı

Masa Tenisi Turnuvası

Her sene düzenli olarak yaptığımız Masa Tenisi turnuvamızı bu yıl da değerli üyelerimizin katılımları ile çok keyifli bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Derece alan ve katılımı ile renk katan tüm üyelerimizi tekrar tebrik ederiz.

Devamı

Bowling Turnuvası

Geleneksel bowling turnuvamız bu yıl da üyelerimizin katılımlarıyla keyifle gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, bir sonraki organizasyonlarımızda değerli katılımlarınızı bekleriz.

Devamı

Fitness Challenge

30 Ocak 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz geleneksel Fitness Challenge 🏆 yarışmamıza Katılan ve destek olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Basketbol Turnuvası

30 Kasım 2018 Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Basketbol turnuvamıza katılan tüm üyelerimize teşekkür eder, derece alan üyelerimizi tebrik ederiz.

Devamı

Trekking Etkinliği

4 Kasım 2018 Aytepe Menekşe Yaylası’nda değerli üyelerimizle birlikte doğayla içiçe olduğumuz spor dolu keyifli bir gün geçirdik…

Devamı

Fitness Challenge

14 Mart Çarşamba günü Fitness Challenge ‘da üyelerimizi buluşturduk. Katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür eder, derece alan üyelerimizi tebrik ederiz.

Devamı

2018 Basketbol Turnuvası

12 Şubat Pazartesi günü Caferağa Spor Salonu’nda 2018 Geleneksel Basketbol Turnuvamız gerçekleştirildi. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, 1. olan takımımızı tebrik ederiz.

Devamı

FITNESS PARTY

27 Aralık Çarşamba günü Crossfit Box’ımızda gerçekleşen “Fitness Party”miz ile 2017 yılına veda ettik.

Devamı