Blog

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir?

Direnç yaylarından oluşan ve uygun pozisyonda egersizleri yapmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmış yatar pozisyonda alet yardımı ile omurgayı destekleyen kasları güçlendirip,eklem hareketliliğini arttırmayı hedefler. Direnç yayları sayesinde güç kuvvet dayanıklılık çalışırken aynı zamanda daha esnek ,daha rahat hareket edebilen dik ve sağlıklı  bir vücuda sahip olursunuz. Aletli pilatesin matwork pilatesden farkı direnç yayları sayesinde hedefe […]

Devamı

Fitness Nedir?

Kelime anlamı fiziksel uygunluk olan fitness günlük hayatta daha çok zindelik ve fiziksel uygunluk için yapılan egzersizler bütünüdür. İçinde kardiyovasküler (kalp ve kan dolaşımı sağlığı) egzersizler, vücut ağırlığı ile yapılan egzersizler ve ağırlık antrenmanlarını barındırır. Günlük hayatımızda daha zinde uyanmak, bu zindeliği sürdürmek ve fiziksel olarak yeterli enerjiye, dayanıklılığa sahip olmak için Fitness yapmalıyız.

Devamı

Basketbol Turnuvası

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz keyifli bir basketbol organizasyonunu daha geride bıraktık. Katılan üyelerimize teşekkür eder, bir sonraki organizasyonda görüşmeyi dileriz.

Devamı

Masa Tenisi Turnuvası

Her sene düzenli olarak yaptığımız Masa Tenisi turnuvamızı bu yıl da değerli üyelerimizin katılımları ile çok keyifli bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Derece alan ve katılımı ile renk katan tüm üyelerimizi tekrar tebrik ederiz.

Devamı

Bowling Turnuvası

Geleneksel bowling turnuvamız bu yıl da üyelerimizin katılımlarıyla keyifle gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, bir sonraki organizasyonlarımızda değerli katılımlarınızı bekleriz.

Devamı

Fitness Challenge

30 Ocak 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz geleneksel Fitness Challenge ? yarışmamıza Katılan ve destek olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Basketbol Turnuvası

30 Kasım 2018 Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Basketbol turnuvamıza katılan tüm üyelerimize teşekkür eder, derece alan üyelerimizi tebrik ederiz.

Devamı

Trekking Etkinliği

4 Kasım 2018 Aytepe Menekşe Yaylası’nda değerli üyelerimizle birlikte doğayla içiçe olduğumuz spor dolu keyifli bir gün geçirdik…

Devamı

Fitness Challenge

14 Mart Çarşamba günü Fitness Challenge ‘da üyelerimizi buluşturduk. Katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür eder, derece alan üyelerimizi tebrik ederiz.

Devamı

2018 Basketbol Turnuvası

12 Şubat Pazartesi günü Caferağa Spor Salonu’nda 2018 Geleneksel Basketbol Turnuvamız gerçekleştirildi. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, 1. olan takımımızı tebrik ederiz.

Devamı