Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hayat yaşamak değil, sağlıklı yaşamaktır!

3000 m2 alana kurulu olup, bir spor kulübünde olması gereken her türlü hizmeti içinde barındıran Moda’nın en büyük spor ve sağlık yaşam merkezi

KULLANMADIĞINIZ SAATLER İÇİN BOŞUNA ÜCRET ÖDEMEYİN

Sports Universe farklı üyelik çeşitleri sunarak, yalnızca kendinize uygun olan üyeliği almanızı sağlarken daha fazla bedel ödemenizi de engelliyor.

DAHA HIZLI , DOĞRU SONUÇ ALMANIZ VE MOTİVASYONUNUZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Sports Universe’de üyelerimize kişiye özel yapılan ölçüm ve değerlendirmeler sonrasında fitness programları profesyonel fitness eğitmenleri tarafından hazırlanıyor. Zaman içinde motivasyonunu kaybetmiş olan üyeler Üye Motivasyon Ekibi tarafından sürekli olarak takip edilir ve tekrar tekrar spor yapmaya davet edilir.

ÖZEL ARACINIZLA GELMENİZ HİÇ SORUN DEĞİL

Sports Universe’e geldiğinizde park sorunuz yok!Üyelere özel otopark ve vale hizmeti mevcut.

HİJYEN VE GÜVENLİĞE VERİLEN ÖNEM

Misafirlerimizin hijyenik bir ortamda spor yapabilmeleri için temizlik departmanımızın kontrolü altında saatlik denetimler ile alanlarımızın temizlik ve hijyenlik olmasına önem verilir.Özel güvenlik kameraları ve el okuma cihazları sayesinde ise üyelerimizin güvenlikleri maksimum şekilde sağlanır.

ALTERNATİFLİ VE YOĞUN ÜYELERİMİZE ÖZEL ÜCRETSİZ DERS PROGRAMI AYRICALIĞI

Spinning, Pilates, Zumba, GymStick, Yoga ve Bölgesel çalışmalar içeren özel derslere kadar; hem eğlendirip hem kalori harcatacak birçok alternatiften oluşan haftalık 40 saatlik dev programı ile üyelerine Kadıköy’ün en kapsamlı grup egzersiz programını sunuyoruz.

KİŞİYE ÖZEL ANTRENMAN

Kendine uygun saatte ve özel ilgi isteyen tüm üyelerimize “Kişiye Özel Eğitmen” (Personel Coaching) hizmeti ile birebir ders imkânını da yine Sports Universe’de bulabilirsiniz.

HAVUZ VE SPA

Kendinize güzel bir zaman ayırın ve Sports Spa’da Havuz keyfini diğer aktivitelerimizle beraber yaşama fırsatını yakalayın.

FONKSİYONEL ANTRENMAN

Kardiyovasküler dayanıklılık, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik ve dengeden oluşan performans çalışmasını isterseniz personal coaching alarak isterseniz de kendinize uygun saatlerde bireysel çalışarak uygulayabilirsiniz.

CIRCUIT TRAINING

Yeni Life Fitness Circuit Serisi, her seviyedeki kullanıcılar için ideal ağırlık egzersizi çözümüdür. Yeni başlayanlardan ileri seviye kullanıcılara kadar herkes bu seri ile tüm vücut kaslarını pratik bir şekilde çalıştırabilir, egzersiz için ayırdığı zamanı en verimli şekilde değerlendirebilir.

PEAK PILATES

Sports Universe bünyesindeki uzman pilates eğitmenleri kontrollünde ve gözetiminde, vucudunuzdaki kaslarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. 1 veya 2 kişilik paketler ile Sports Universe dünyasında sağlıklı bir bedene kavuşun.

Hizmetlerimiz

Fonksiyonel Antrenman

Kısa zamanda hızlı sonuç almak için.

Body Building

Cardio yetmez! Ağırlık çalışarak yağ yakımını hızlandır.

Personal Coaching

Kişiye özel antrenman ile kesin sonuç..

Cardio

Yürüyerek kalp ve ruh sağlığınızı zinde tutun.

Stretching

Esneyerek kaslarınızı rahatlatın.

Spinning

Müzik eşliğinde etkileyici hızla kalori yakın.

Reformer Pilates

Uzman eğitmenlerin kontrolünde sağlıklı bedene kavuşun.

Circuit Training

Kaslarınızı Circuit Serisi ile pratik bir şekilde çalıştırın.

Grup Dersleri

Kendinize uygun saatte grup derslerimiz ile harekete geçin.

Havuz

Sağlığın sırrı suda yüzüyor.

Sport Spa

Kendinize zaman ayırın ve ruhunuzu dinlendirin.

Masaj

Sihirli dokunuş ile terapi etkisini bedeninizde hissedin…

Diyetisyen

Sağlıklı ve düzenli beslenme için…

Otopark

Üyelerimize özel otopark hizmetimiz mevcuttur.